Новости

Престольне свято на території СНАУ в честь Святої мучениці Валентини


29 липня 2010 року у Сумському національному аграрному університеті вже вкотре відзначають по особливому. Адже це день престольного свята Святої мучениці Валентини, на честь якої на території університету у 2003 році було зведено Храм.

На свято до Сум прибули священнослужителі сумської області, інших міст та районів України. Божественну Літургію очолив благочинний міста Суми протоієрей Микола Смакоуз, а також інші священики.

Всього на святі були присутні до 20 священнослужителів із Сум та інших міст, а також прихожани і парафіяни з усього міста. Серед присутніх викладачі та студенти СНАУ і гості з Луганська, Донецька, Харкова та Бєлгорода. Разом з дорослими до храму завітало багато дітлахів. Ті хто готувалися до причастя мали змогу посповідатися та причаститися святих Тіла і Крові Христових.

Після Божественної Літургії була здійснена Хресна хода навколо Храму. На завершення літургії до присутніх з вітальним словом звернувся перший настоятель цього храму і теперішній благочинний міста Микола Смакоуз.

На завершення Літургії настоятель храму Св. мучениці Валентини отець Олексій запросив усіх гостей та парафіян до трапези, яка була влаштована для мирян перед входом до Храму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонсы

Фотоальбомы