Новости

Релігійні громади Сумщини виступили проти "Гей-альянсу"

 

Начальнику Головного управління юстиції в Сумській області

Ващенко Л.В.


 

Шановна Людмило Володимирівно!


 

Ми, повноважні представники релігійних організацій Сумщини, які є членами обласної Ради церков і релігійних організацій при Сумській обласній державній адміністрації, на засіданні, що відбулося в к. 95 Сумської обласної державної адміністрації 23 вересня 2011 року, за взаємною згодою вважаємо за потрібне заявити про таке.

Як стало відомо із засобів масової інформації, 22 серпня 2011 року у Головному управлінні юстиції в Сумській області відбулася державна реєстрація новоствореної громадської організації «Гей-альянс». Зазначена організація ставить на меті утвердження на Сумщині низки світоглядних позицій, які йдуть всупереч моральним нормам, властивим світогляду не лише віруючих людей, але і світського українського суспільства, всупереч моралі як такої. Визнання гомосексуальних статевих стосунків різновидом норми, ствердження толерантності по відношенню до різних сексуальних збочень – це є прямим нехтуванням моральними світоглядними настановами віруючих жителів Сумщини, незалежно від конфесійної приналежності.

Представники релігійних громад Сумщини стурбовані фактом державної реєстрації громадської організації без урахування їхнього ставлення до поглядів та цінностей, які вона привносить в суспільне життя Сумщини. Віруючі жителі Сумщини вважають, що внаслідок реєстрації «Гей-альянсу» створюються умови для порушення їхніх законних прав і свобод, гарантованих Конституцією України. Оскільки новозареєстрована організація секс-меншин прагне активно впливати на процес виховання підростаючого покоління, віруючі жителі Сумщини небезпідставно вбачають в цьому загрозу правопорядку і національній безпеці.

Шановна Людмило Володимирівна! Висловлюючи спільну позицію, ми, повноважні представники релігійних організацій Сумщини, шанобливо просимо зважити на наше законне право мати свою точку зору з питань духовно-морального стану територіальної громади Сумщини і позбавити громадську організацію «Гей-альянс» державної реєстрації. Ми вважаємо, що таке рішення стане підґрунтям для духовно-моральної консолідації суспільства, ствердження моральності та духовності.

З повагою,

Протоієрей Георгій Тарабан, секретар Сумської єпархії УПЦ

Отець Андрій Пальчик, вікарій парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії РКЦ

В.П.Савченко, голова обласного об'єднання церков євангельських християн баптистів в Сумській області

Пастор Роман Вяткін, Церква Повного Євангелія

Пастор В.М.Лисенко, релігійна організація Церква Різдва

Імам Хасан, голова мусульманської релігійної організації 

Горон О.С., голова іудейської релігійної громади

Докторович Галина Іванівна, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області

Кацова Галина Миколаївна, виконавчий директор Християнського духовного центру.


 


 

Анонсы

Фотоальбомы