Новости

Працівники виконавчого апарату обласної ради долучилися до благодійної акції «До Світлого дня – світлі вчинки»

Голова обласної ради Геннадій Михайленко одним із перших долучився до благодійної акції Сумської обласної державної телерадіокомпанії та Сумської єпархії Української Православної Церкви (МП) «До Світлого дня – світлі вчинки».

Не залишились осторонь й інші штатні працівники ради.

На засіданні профспілкового комітету виконавчого апарату обласної ради його голова Олена Караченцева запропонувала вийти з ініціативою до колег — членів первинної організації та підтримати благодійну акцію. Профспілковий комітет звернувся до членів профспілки з проханням відрахувати одноденний заробіток за березень місяць на рахунок благодійної акції «До світлого дня-світлі вчинки» і таким чином надати посильну допомогу для лікування маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Сумської обласної клінічної лікарні.

Усі знають, що дитяче життя — це найдорожче. А оскільки серед працівників виконавчого апарату переважно жінки, вони, як ніхто інший, розуміють і відчувають усі проблеми, болі, бажання маленького створіння. Доведено, жінка-мати переймається почуттями не лише до своєї дитини, тож члени профспілкової організації безсуперечно долучилися до збору коштів.

Звичайно, у не чисельному колективі органу місцевого самоврядування, де працівники отримують мізерну (в супереч злим язикам, що держслужбовці гроші гребуть лопатою) заробітну плату, зібрали невелику суму – близько чотирьох тисяч гривень, але кожна копійка, кожна гривня передана від щедрої душі, від щирого серця — тож обов'язково стане у нагоді маленьким хворим пацієнтам.

Акція триває, відтак є глибоке переконання, що до неї приєднаються й державні службовці в районах і містах області, депутати місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій і просто небайдужі люди.
 (Сайт Сумської облради)

Анонсы

Фотоальбомы