Новости

Клірик від Сумської єпархії прийняв участь у роботі V Зустрічі Міжправославної мережі центрів з вивчення новітніх релігійних рухів і деструктивних культів.

 

24 вересняу місті Новий Сад, Сербська республіка, розпочала роботу V Зустріч Міжправославної мережі центрів з вивчення новітніх релігійних рухів і деструктивних культів. Тема заходу: «Гуруїзм, деструктивні культи, особистісні, духовні і соціальні проблеми та їх вирішення». 

 На нараду, яка цього року проводиться на території Бачської Митрополії Сербської Православної Церкви, зібралися учасники із 30 країнвід 10 Помісних Православних Церков. 

 З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Українську Православну Церкву представляє делегація Всеукраїнського апологетичного центру в ім’я святого Іоанна Златоуста, що з 2012 року діє при Синодальному відділі УПЦ по роботі з молоддю. Очолює представництво від України голова Синодального молодіжного відділу, голова Піклувальної ради апологетичного центру, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона. 

 У складі делегації — голова Київського відділення Всеукраїнського апологетичного центру ієромонах Хризостом (Грищенко), члени правління центру протоієрей Максим Денисенко та Володимир Рогатин. 

 Міжправославна нарада розпочалася з урочистого молебню. Далі у програмі заходу пролунали вітальні слова від Голів Помісних Православних Церков: Вселенського Патріарха Варфоломія І, Святішого Патріарха Сербського Іринея, Блаженнішого Патріарха Антіохійського і всього Сходу Ігнатія ІV, Блаженнішого Патріарха Румунського Даниїла, Грузинського Католікоса-Патріарха Ілії ІІ, Митрополита Варшавського і всієї Польщі Сави та інших. 

 Вітальне слово від голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Руської Православної Церкви митрополита Волоколамського Іларіона зачитав професор Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету (м.Москва) Олександр Дворкін.Привітання від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира зачитав єпископ Обухівський Іона. 

 Міжправославна нарада тривала упродовж трьох днів і розглядала актуальні питання вивчення і протидії гуруїзму та новітнім деструктивним рухам. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонсы

Фотоальбомы